+21° Київ +22° Варшава +18° Вашингтон

Українці виграли дві медалі на міднародних змаганнях з конкуру

jour12 30 Квітня 2024 15:37

Збірна України з конкуру розпочала міжнародний змагальний сезон з двох медалей.

Як повідомляє пресслужба НОК, на турнірі Longine EF Series CSIO 3 У Горла-Міноре (Італія) українські вершники завоювати «золото» та «бронзу».

У маршруті Гран-прі 155см CSIO3 серед 53-х учасників перемогу здобули Олександр Продан та Moneymaker.

Анастасія Бондарєва та Calder посіли третє місце у цьому ж маршруті за результатами перестрибки.

Раніше у Ліньяно-Сабб’ядоро (Італія) завершився юніорський етап Кубка Європи з дзюдо. На змаганнях, де виступали 496 спортсменів із 29 країн, до числа призерів увійшли два представники України.

А у межах підготовки до відбору Євро-2025 (U19) з футзалу юнацька збірна України провела у гостях другий спаринг з угорськими однолітками.

Увесь інсайд та актуальна інформація на нашому Телеграм-каналі, а також бонуси та швидкі новини.